Oferta dla szpitali i przychodni lekarskich

 
Jesteśmy jedną z największych firm w branży reklamowej związanej ze służbą zdrowia w Polsce.

W chwili obecnej dysponujemy setkami tablic reklamowych w ponad 200 przychodniach i szpitalach w byłych miastach wojewódzkich.

Cały czas rozwijając naszą sieć reklamową poszukujemy nowych placówek służby zdrowia na terenie Polski, z którymi z przyjemnością nawiążemy wzajemną współracę.

Współpraca z nami polega na wynajęciu nam fragmentu ścian w poczekalniach i innych ciągach komunikacyjnych w celu umieszczenia tam tablic reklamowych formatu B1 (100x70cm).

Na posiadanych przez nas tablicach zamieszczane są plakaty reklamowe firm oferujących produkty, którymi zainteresowani mogą być pacjenci odwiedzający przychodnie i szpitale.

Zamieszczenie jakiejkolwiek treści reklamowej odbywa się zawsze po wcześniejszym potwierdzeniu przekazu i treści przez placówkę medyczną, w której treści ma być prezentowana.

Jeżeli Państwa przychodnia lub szpital są zainteresowane nawiązaniem z nami współpracy prosimy o kontakt a z przyjemnością przedstawimy wszelkie warunki finansowe i formalne współpracy z naszą firmą.